Palan Berandau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Bilik Penaik Cikgu Sheilla
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSun 21 Aug 2011, 8:19 am by sheilla

» Bilik Bjng Biak.. Boyz....
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeMon 05 Oct 2009, 7:33 am by boyz

» Alamak...!! Terlebih Sudahh.....Noety_Gurlz89
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeFri 02 Oct 2009, 8:27 am by Noety_Gurlz89

» Sadau Pemerindang Nicklaslan Keling Mukah...
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSun 20 Sep 2009, 8:54 am by nicklaslanx

» Fast decision making..
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeMon 07 Sep 2009, 12:17 pm by SaTkuNSaU

» Bilik Bepesan Ngagai Bie^^ --- Dara Imun Gaya
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSat 29 Aug 2009, 8:39 pm by Obien

» aku urang baru...
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSun 14 Jun 2009, 10:37 pm by Obien

» Bilik Endun WINE Dara Mereti sereta Bebasa...
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSat 14 Mar 2009, 9:10 pm by wine

» Nama Kebuah Begawai Ngaga Ranyai....
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeTue 24 Feb 2009, 4:08 am by eyda

» Bepantang/Tattoo
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeTue 24 Feb 2009, 3:57 am by eyda

» Ruai Ibanzz_gurlz.....
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeMon 16 Feb 2009, 9:48 am by diaum_endu

» YA UDAH BISI LAKI/ BINI TAPI AGI KA NGIGA LEBIH...!
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSat 07 Feb 2009, 3:21 pm by wine

» Giegirlz86...
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeThu 05 Feb 2009, 6:48 pm by lanGkaU@ToNy

» ooohhhhh hhhhhhaaaaaaaa
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeWed 04 Feb 2009, 4:22 am by Obien

» Pengidup Diatu
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 9:42 pm by SedadU LangIt

» Pengawa perintah
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 9:17 pm by Kemayang Pinang

» Aram Bejaku Remun......
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 8:52 pm by Obien

» ADAKAH UMUR NYADI PENANGUR TUA TAU BEGULAI
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeTue 13 Jan 2009, 6:41 pm by nicklaslanx

» Panggau Langkau Keling Menyak.....lanGkaU@ToNy
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeTue 13 Jan 2009, 4:23 pm by lanGkaU@ToNy

» Jaku Lalau- Indu Dara Kitai....anang mudah berpangan ngau orang semenanjung
Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Icon_minitimeSun 04 Jan 2009, 7:41 am by nicklaslanx

Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida?

BUJANG RUNGU ENSING
wilson@mit
Cuboy Tutoi
fallencrowz
fInA_07
boyz
jeflia94
manukpansuh
jang
bujanglelang
miss anna
Berauh
julia
Obien
wine
Dayang_Laing
lanGkaU@ToNy
elya
dapheey
Dara Ngancam
ms_liz_87
endun
ucurentap
gracefullness
giegirlz86
bujang manchal
nicklaslanx
^^biE
Rowena
33 posters

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Empty Re: Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida?

Post by nicklaslanx Tue 22 Jul 2008, 7:59 am

miss anna wrote:ukai semua ga sida tu bakanya...
nda sebaka...
mungkin g enda cukup service ari sulu sida ia ngasuh ketidaksetiaan nya nyadi...
tauka.. sida nya ndang spesis ka mata engkudu bai ari ada..
nyangka ndang diwan tubuh badan ga sindrom nda setia...
huhuhu.....

amai2 jaku ya tu....
nicklaslanx
nicklaslanx
Penyaga Pengelikun Randau

Male Number of posts : 2896
Pendiau Diatu : pangau libau, ndur sida keling

Back to top Go down

Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Empty Re: Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida?

Post by vince_inzaghi Wed 23 Jul 2008, 8:23 am

giegirlz86 wrote:Lelaki Arrow bersulu enggai siko (munyi ko signature vince)

anag pia gg....ngerampit org bukai ya...
besulu tau mayuh...becinta ja anang mayuh...
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Male Number of posts : 767
Pendiau Diatu : tinduk ba million inn hotel bandar miri...travelling..

Back to top Go down

Post by wilson@mit Fri 25 Jul 2008, 5:40 am

hahahaha....mansa aja...
wilson@mit
wilson@mit
Berumah
Berumah

Male Number of posts : 448
Pendiau Diatu : sibu jaya....

Back to top Go down

Post by BUJANG RUNGU ENSING Sat 26 Jul 2008, 3:46 pm

besulu maioh manah...awak ka bc spare maya kecemasan(sulu siko ringgat).. pirat
BUJANG RUNGU ENSING
BUJANG RUNGU ENSING
Beramu
Beramu

Male Number of posts : 156

Back to top Go down

Post by Obien Sat 26 Jul 2008, 4:32 pm

Anang enda Setia enggau pangan diri...............
Obien
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Male Number of posts : 2709
Pendiau Diatu : www.Berandau.HeavenForum.com

http://berandau.heavenforum.org

Back to top Go down

Post by nicklaslanx Sat 26 Jul 2008, 9:35 pm

amai meh munyi ko obien nya, cubit diri empu duluk munyi ko org tuai, nt pedis ba kitai, pedis meh ke diasai uhang
nicklaslanx
nicklaslanx

Back to top Go down

Post by vince_inzaghi Sun 27 Jul 2008, 12:32 pm

BUJANG RUNGU ENSING wrote:besulu maioh manah...awak ka bc spare maya kecemasan(sulu siko ringgat).. pirat

pia meh BRE..anang muai peluang ..kala bc..
jgn siax2 kan kemuncak prestasi.....jgn pandang belakang..
kala agi...laku...nya meh maya ia kitai ngesai ka bulu siga....ko org tuai..
your power in your hand...munyi ko michael owen...huuu
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Back to top Go down

Post by wilson@mit Tue 29 Jul 2008, 3:28 pm

hakai dai..pahai kita... Laughing
wilson@mit
wilson@mit
Berumah
Berumah

Back to top Go down

Nama kebuah Lelaki enda "setia" enggau sulu sida? - Page 15 Empty Nama kebuah lelaki enda setia?

Post by ApaiSali Fri 08 Aug 2008, 11:46 am

Cukup mayuh kebuah nama nganga lelaki enda setia...tang sebadu nya aku ka meri jaku lalau agai bala kitak ka indu ditu..ya ka bedau kawin..baru belajar bepangan..anang kelalu jampat pecaya ke lelaki sampai sanggup meri maruah kitak agai pangan kitak ti ya bedau nyadi laki(husband) kitak amat2..nyesal sigi enda kala dulu..nyesal sigi nang dudi...nyesal dudi nadai reti munyi ko lagu niang Micheal Jemat..lelaki ti basah...nemu kering tang kitak indu ti udah basah..sigi basah sampai bila2..maruah penting..jaga maruah enggau manah..jaku lelaki setia ke enda nadai guna...mayuh lelaki dlm dunya tu..pemandai kitak milih..janji enda tesalah pilih..ukai baka milih(telipun bincing) hand phone..milih hand phone tau di trade in ti udah leju..tau meli baru...tau di tukar.

Enda semua lelaki jai..ti semua lelaki jai..nyau bala apai2 kitai temasuk ga jai...lelaki sigi mayuh baka baya..baya di beri bangkai..di telan di tegam ya bulat2...bisi keda sigi deka bumai enda lama..udah padi di ketau umai enda di perimba agi...bisi keda sigi ka ngenyang ka perut aja..jadi wai menyadi..anang jampat nyerah ka maruah kitak...indu ti nadai maruah agi baka ka asi udah nyadi bubur di tambah ka udah barik..sapa ka makai?ya..sejarah silam..nyesal..kesilapan lampau...perau terlajak ulih di surut ka ambi sangkai manah ba penyangkai..tang telanjur maya bepangan baka garik baju udah luya..sapa ka nguna?

Aku madah ke kitak bala menyadi…ukai apa..aku udah ngasai pemedis di kumbai indu enda setia..aku nanya ati aku empu sbg lelaki..nama kebuah aku ninggal ka gf aku..aku ka salah atau ya ka salah?semua cukup nusut ke runding…nadai kebuah ti dah sayau ka betinggal ka pangan diri..mesti bisi kebuah sama ada laki ka indu ka enda setia..baka kes aku..ukai aku enda setia..dah lama bepangan enggau gf aku..abis cukup penyayau di beri..tetiba ya madah udah enda bungas agi gara2 maya ya bepangan enggau boipren lama ya suba…? Ati lelaki ni enda hancur?nya kebuah aku ninggal ke gf aku..ya memang di peda enda setia..tapi indu ti udah nadai maruah..nadai agi uMMMM!! Bagi lelaki…nya aku empu masalah..mayuh agi masalah bukai kebuah lelaki enda setia..bisi mega langsung nadai kebuah semina ati tetiba tau berubah….kekadang udah leju ka pangan diri..kekadang udah tetemu ka urg bukai ya ka badas agi..lebih mentas..lebih “caring”..

Ingat : !!! Nyabak sampai bedarah ai mata...bepupu ai liur bejaku nadai guna agi.....

Jadi kenu ko aku lah..ambi lelaki setia enggau kitak...TIPS AKU TU ENDA SEMESTI YA 100% Betul tang sapa kitak ka nitih tau ga di titih..nadai ga pengerugi kitak ti nitih ka tips aku tu…

1. Jaga jaku..jaga maruah..anang kelalu murah..jaga perangai..

2. Tunjuk ka kitak indu ka manah..nadai nyesal lelaki ti kawin enggau kitak...

3. Hormat ka apai indai..tunjuk ka besai pengerugi ya ti enda setia enggau kitak...

4. Pilih lelaki ka mentas..panjai runding..nemu berunding ka pengidup..

5. Anang milih lelaki ka sigat aja..cukup nyamai mata diri empu meda..perangai manah..makin lelaki sigat makin mayuh lekat wai…

6. Giga ya ka jujur & Ikhlas….cuba ya dulu..mayuh cara ka mencuba ya jujur atau enda( ukai cuba dlm hal sex!!!!)…

Ti ga lelaki nya enda menghargai kitak..nadai rugi ngelepas ke ya…anang ngarap ka lelaki baka nya..manah ya minta lepas maya bepangan..anang nyau udah telanjur begulai ka…telanjur kawin baru ya minta lepas…pedis amai..lebih ancur agi idup…manah ti kitak indu bisi kerja tetap..ti nadai deh? Udah la kena tinggal..keni ti udah bisi anak atau ngandung tang bedau kawin?ti laki nya lesi dulu nadai ko enggau ya meh..udah di atur petara…

Pikir2 meh dulu…ti ulih aku enggai meda indu bansa kitai rusak ngapa…tang ti baka keladi di simbah ai enda nemu reti ajar apa boleh buat lah..terus ka ga..ukai urg bukai rugi..diri empu ga rugi…

Ingat nyesal nadai kala dulu..nyesal mesti dudi..nyesal dudi nadai reti..siti cara aja ambi badu agi nyesal..munuh diri..tapi nya keputusan yang bodoh..well..world never ends… munyi ko jaku bansa ribai…

Terima Kasih.

AS.
ApaiSali
ApaiSali
Mandal/Sapit Tuai Kiba
Mandal/Sapit Tuai Kiba

Male Number of posts : 193
Pendiau Diatu : Menua Beji Nangga Ari

http://www.ApaiSali.com

Back to top Go down

Post by wilson@mit Fri 08 Aug 2008, 12:12 pm

Very Happy ingat lah pesan ini...
wilson@mit
wilson@mit
Berumah
Berumah

Back to top Go down

Post by vince_inzaghi Sun 10 Aug 2008, 5:51 am

beringat ja kita ke indu....org lelaki enda alah tunda..
bc ka baya kenyulung nya ..enda ngawa..ti kena ka baya tembaga baru
kita nemu.....bc laki ka rerising pendiau nya nadai guna..anang gila nunda cjerita industan...peda sigat/bajik mimit ..alu tebelenga,mulut rerangap,masuk lalat..
ka belaki...belaki meh...ka bebini..bebini ja lah...anang muai peluang...org indu anang belaki laun..engai ka enda laku agi...org leleki enda ngawa...ermmmm...
poooh...tusah tuk...berunding luk!!!!!!
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Back to top Go down

Post by Obien Sun 10 Aug 2008, 9:24 am

Auk neh Vince.. manah ga sida beringat sebedau tekena penusah ke lebih agi deh....

Bah.. ni enggi nuan vince deh?
Bila ngerami?
Obien
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Male Number of posts : 2709
Pendiau Diatu : www.Berandau.HeavenForum.com

http://berandau.heavenforum.org

Back to top Go down

Post by sawat Mon 11 Aug 2008, 7:53 am

mansa lok auk......
engka agi ragu2 meh lelaki tuk.....mpai temu meh nya Cool
sawat
sawat
Di Kaki Tangga
Di Kaki Tangga

Male Number of posts : 40
Pendiau Diatu : dalam bilik

Back to top Go down

Post by nicklaslanx Mon 11 Aug 2008, 5:31 pm

ApaiSali wrote:Cukup mayuh kebuah nama nganga lelaki enda setia...tang sebadu nya aku ka meri jaku lalau agai bala kitak ka indu ditu..ya ka bedau kawin..baru belajar bepangan..anang kelalu jampat pecaya ke lelaki sampai sanggup meri maruah kitak agai pangan kitak ti ya bedau nyadi laki(husband) kitak amat2..nyesal sigi enda kala dulu..nyesal sigi nang dudi...nyesal dudi nadai reti munyi ko lagu niang Micheal Jemat..lelaki ti basah...nemu kering tang kitak indu ti udah basah..sigi basah sampai bila2..maruah penting..jaga maruah enggau manah..jaku lelaki setia ke enda nadai guna...mayuh lelaki dlm dunya tu..pemandai kitak milih..janji enda tesalah pilih..ukai baka milih(telipun bincing) hand phone..milih hand phone tau di trade in ti udah leju..tau meli baru...tau di tukar.

Enda semua lelaki jai..ti semua lelaki jai..nyau bala apai2 kitai temasuk ga jai...lelaki sigi mayuh baka baya..baya di beri bangkai..di telan di tegam ya bulat2...bisi keda sigi deka bumai enda lama..udah padi di ketau umai enda di perimba agi...bisi keda sigi ka ngenyang ka perut aja..jadi wai menyadi..anang jampat nyerah ka maruah kitak...indu ti nadai maruah agi baka ka asi udah nyadi bubur di tambah ka udah barik..sapa ka makai?ya..sejarah silam..nyesal..kesilapan lampau...perau terlajak ulih di surut ka ambi sangkai manah ba penyangkai..tang telanjur maya bepangan baka garik baju udah luya..sapa ka nguna?

Aku madah ke kitak bala menyadi…ukai apa..aku udah ngasai pemedis di kumbai indu enda setia..aku nanya ati aku empu sbg lelaki..nama kebuah aku ninggal ka gf aku..aku ka salah atau ya ka salah?semua cukup nusut ke runding…nadai kebuah ti dah sayau ka betinggal ka pangan diri..mesti bisi kebuah sama ada laki ka indu ka enda setia..baka kes aku..ukai aku enda setia..dah lama bepangan enggau gf aku..abis cukup penyayau di beri..tetiba ya madah udah enda bungas agi gara2 maya ya bepangan enggau boipren lama ya suba…? Ati lelaki ni enda hancur?nya kebuah aku ninggal ke gf aku..ya memang di peda enda setia..tapi indu ti udah nadai maruah..nadai agi uMMMM!! Bagi lelaki…nya aku empu masalah..mayuh agi masalah bukai kebuah lelaki enda setia..bisi mega langsung nadai kebuah semina ati tetiba tau berubah….kekadang udah leju ka pangan diri..kekadang udah tetemu ka urg bukai ya ka badas agi..lebih mentas..lebih “caring”..

Ingat : !!! Nyabak sampai bedarah ai mata...bepupu ai liur bejaku nadai guna agi.....

Jadi kenu ko aku lah..ambi lelaki setia enggau kitak...TIPS AKU TU ENDA SEMESTI YA 100% Betul tang sapa kitak ka nitih tau ga di titih..nadai ga pengerugi kitak ti nitih ka tips aku tu…

1. Jaga jaku..jaga maruah..anang kelalu murah..jaga perangai..

2. Tunjuk ka kitak indu ka manah..nadai nyesal lelaki ti kawin enggau kitak...

3. Hormat ka apai indai..tunjuk ka besai pengerugi ya ti enda setia enggau kitak...

4. Pilih lelaki ka mentas..panjai runding..nemu berunding ka pengidup..

5. Anang milih lelaki ka sigat aja..cukup nyamai mata diri empu meda..perangai manah..makin lelaki sigat makin mayuh lekat wai…

6. Giga ya ka jujur & Ikhlas….cuba ya dulu..mayuh cara ka mencuba ya jujur atau enda( ukai cuba dlm hal sex!!!!)…

Ti ga lelaki nya enda menghargai kitak..nadai rugi ngelepas ke ya…anang ngarap ka lelaki baka nya..manah ya minta lepas maya bepangan..anang nyau udah telanjur begulai ka…telanjur kawin baru ya minta lepas…pedis amai..lebih ancur agi idup…manah ti kitak indu bisi kerja tetap..ti nadai deh? Udah la kena tinggal..keni ti udah bisi anak atau ngandung tang bedau kawin?ti laki nya lesi dulu nadai ko enggau ya meh..udah di atur petara…

Pikir2 meh dulu…ti ulih aku enggai meda indu bansa kitai rusak ngapa…tang ti baka keladi di simbah ai enda nemu reti ajar apa boleh buat lah..terus ka ga..ukai urg bukai rugi..diri empu ga rugi…

Ingat nyesal nadai kala dulu..nyesal mesti dudi..nyesal dudi nadai reti..siti cara aja ambi badu agi nyesal..munuh diri..tapi nya keputusan yang bodoh..well..world never ends… munyi ko jaku bansa ribai…

Terima Kasih.

AS.

cg pama enti apai sali dah mantai ke penemu......hehehe
tp penemu ya manah belama peda ku...
nicklaslanx
nicklaslanx

Back to top Go down

Post by vince_inzaghi Tue 12 Aug 2008, 7:48 am

Obien wrote:Auk neh Vince.. manah ga sida beringat sebedau tekena penusah ke lebih agi deh....

Bah.. ni enggi nuan vince deh?
Bila ngerami?

aku ok ..ja kaban...org lalaki tok...benung ngesai ka bulu siga ...munyi ko org tuai..
ndai ngasuh rawan...agi ngiga ka ngam ba ati ..lain org mayuh ambai..
heee...lelesei tudah aku ..ko d ngal bien..
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics