Palan Berandau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Bilik Penaik Cikgu Sheilla
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSun 21 Aug 2011, 8:19 am by sheilla

» Bilik Bjng Biak.. Boyz....
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeMon 05 Oct 2009, 7:33 am by boyz

» Alamak...!! Terlebih Sudahh.....Noety_Gurlz89
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeFri 02 Oct 2009, 8:27 am by Noety_Gurlz89

» Sadau Pemerindang Nicklaslan Keling Mukah...
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSun 20 Sep 2009, 8:54 am by nicklaslanx

» Fast decision making..
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeMon 07 Sep 2009, 12:17 pm by SaTkuNSaU

» Bilik Bepesan Ngagai Bie^^ --- Dara Imun Gaya
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSat 29 Aug 2009, 8:39 pm by Obien

» aku urang baru...
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSun 14 Jun 2009, 10:37 pm by Obien

» Bilik Endun WINE Dara Mereti sereta Bebasa...
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSat 14 Mar 2009, 9:10 pm by wine

» Nama Kebuah Begawai Ngaga Ranyai....
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeTue 24 Feb 2009, 4:08 am by eyda

» Bepantang/Tattoo
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeTue 24 Feb 2009, 3:57 am by eyda

» Ruai Ibanzz_gurlz.....
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeMon 16 Feb 2009, 9:48 am by diaum_endu

» YA UDAH BISI LAKI/ BINI TAPI AGI KA NGIGA LEBIH...!
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSat 07 Feb 2009, 3:21 pm by wine

» Giegirlz86...
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeThu 05 Feb 2009, 6:48 pm by lanGkaU@ToNy

» ooohhhhh hhhhhhaaaaaaaa
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeWed 04 Feb 2009, 4:22 am by Obien

» Pengidup Diatu
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 9:42 pm by SedadU LangIt

» Pengawa perintah
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 9:17 pm by Kemayang Pinang

» Aram Bejaku Remun......
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeFri 16 Jan 2009, 8:52 pm by Obien

» ADAKAH UMUR NYADI PENANGUR TUA TAU BEGULAI
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeTue 13 Jan 2009, 6:41 pm by nicklaslanx

» Panggau Langkau Keling Menyak.....lanGkaU@ToNy
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeTue 13 Jan 2009, 4:23 pm by lanGkaU@ToNy

» Jaku Lalau- Indu Dara Kitai....anang mudah berpangan ngau orang semenanjung
Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Icon_minitimeSun 04 Jan 2009, 7:41 am by nicklaslanx

Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu..

giegirlz86
Obien
lanGkaU@ToNy
ApaiSali
8 posters

Go down

Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Empty Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu..

Post by ApaiSali Sun 13 Jul 2008, 4:05 pm

Terima kasih agai bala kaban ka meri selamat ari pengada agai aku... terima kasih tuhan laban manjai ka umur aku ambi ulih
betemu..begulai..berandau enggau kitak dlm forum tu..jarang amai aku online diatu laban mayuh penanggur..mayuh penusah nuntung
aku diatu...idup aku cuma kerja..kerja..kerja..duit nadai ga mayuh..alu bedau bedau ga kaya...hujung minggu aja baru bc lantang...enti ati
enda kering bc asai ka munuh diri..tang ati agi kering..maya ba universiti suba cukup nyamai...bisi masa bepangan...enda pedis untak kerja..
enda fikir ka pengidup diri jemah ila...janji ati gaga...
Minta ampun agai kitak semua..engka lepas tu aku jarang online..bekunsi2 ka jerita ti manah enggau kitak semua...sukung meh cenel tu..
bisi maya lantang aku datai.....

Terima Kasih.
AS.
ApaiSali
ApaiSali
Mandal/Sapit Tuai Kiba
Mandal/Sapit Tuai Kiba

Male Number of posts : 193
Pendiau Diatu : Menua Beji Nangga Ari

http://www.ApaiSali.com

Back to top Go down

Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Empty Re: Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu..

Post by lanGkaU@ToNy Sun 13 Jul 2008, 4:13 pm

Ndai ngawa nyk ngal....ndai gak nyk msti on9 blama.kitai mega bc pgawa dirik empu mgg.....
sigi baka pengidup gak nyk. enti nda bekerja ndai gak kena makai.....
lanGkaU@ToNy
lanGkaU@ToNy
Otai Berandau
Otai Berandau

Male Number of posts : 3013
Pendiau Diatu : PanGGau lanGkaU kuManG MenYaK!!

http://profiles.friendster.com/unie17

Back to top Go down

Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu.. Empty Re: Minta ampun agai semua bala kaban dlm forum tu laban aku lama udah enda masuk forum tu..

Post by Obien Sun 13 Jul 2008, 8:28 pm

Auk ga... aku pan bakanya meh... Nyau Udah seminggu nampun di bukit, setaun ngelamun langit,,, ahahaha... Baru pulai raun...... Nadai Ole-Ole.... ehehehe
Obien
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Male Number of posts : 2709
Pendiau Diatu : www.Berandau.HeavenForum.com

http://berandau.heavenforum.org

Back to top Go down

Post by giegirlz86 Mon 14 Jul 2008, 5:03 am

nda ngawa k jrng on9 nya y....jnji ingat k forum tu pn dh ckup mnh...
ktai nda nmu mslh siko2...
ba aku mpu ngarap ka agi pnji bgulai ngau kta berandau ditu...
arap2 sampai bln 6 2009....hahaha

Obien..ni ole2 pli melancong..ahakz!!
giegirlz86
giegirlz86
Top Poster Berandau
Top Poster Berandau

Female Number of posts : 4855
Pendiau Diatu : STEP CENTRE

http://www.friendster.com/masz cvank86

Back to top Go down

Post by gracefullness Mon 14 Jul 2008, 5:52 am

ekekek..entegut ni ole2.ekeke
mansa2..
gracefullness
gracefullness
Mantun Umai
Mantun Umai

Female Number of posts : 1783
Pendiau Diatu : ngentak ba tucung bukit mingkai..

Back to top Go down

Post by Obien Mon 14 Jul 2008, 6:00 am

ahahaha... Ole2... Batu Pengunsut mayuh meh nya dia....
nyau enda tebai ke utai... Upa Lalis bisi meh.... enda patut ga kurang ba pasar Kapit dia...ahak...

GG.... kini penunga udah bulan 6 - 2009???? Kawen???
Obien
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Back to top Go down

Post by gracefullness Mon 14 Jul 2008, 6:31 am

kapa aku ke sida upa nya..
puas serta leju..lokek kedekut
mai entegut tok..nanya ke ole2..
mayuh lingkuh ia mansa2....
gracefullness
gracefullness
Mantun Umai
Mantun Umai

Back to top Go down

Post by giegirlz86 Mon 14 Jul 2008, 7:16 am

Obien wrote:ahahaha... Ole2... Batu Pengunsut mayuh meh nya dia....
nyau enda tebai ke utai... Upa Lalis bisi meh.... enda patut ga kurang ba pasar Kapit dia...ahak...

GG.... kini penunga udah bulan 6 - 2009???? Kawen???

obien..tunggu n lihat...hahaha

grace kapa mnta ole2 ba urng yg kedekut nya....hahhaa
giegirlz86
giegirlz86
Top Poster Berandau
Top Poster Berandau

Back to top Go down

Post by Obien Mon 14 Jul 2008, 4:08 pm

adessss... alu aku ga Padah Kedekut.... dah utai nadai... keni ka meri... ahaksss!!!!
Obien
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Back to top Go down

Post by giegirlz86 Tue 15 Jul 2008, 3:49 am

tau x per...hahha
giegirlz86
giegirlz86
Top Poster Berandau
Top Poster Berandau

Back to top Go down

Post by jeflia94 Tue 15 Jul 2008, 6:47 am

aku pan jarang gak on9 ditu....tang aku sokong cenel tok laban ulih betemu mayuh bala kitai ba ruai tok..
jeflia94
jeflia94
Beramu
Beramu

Male Number of posts : 181
Pendiau Diatu : asal kch, keje KL

Back to top Go down

Post by gracefullness Fri 18 Jul 2008, 4:44 am

elo lama amai nda nyenguk tok Y..
skali skala aja...mansa2....arap ke semua
teperindang mh maia berandau..
gracefullness
gracefullness
Mantun Umai
Mantun Umai

Back to top Go down

Post by vince_inzaghi Sun 20 Jul 2008, 2:16 pm

ndai ngawa nya grace..nadai org nganuh ah...
apu..kini tunga d grace ...belelang ngelamatu pia..
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Male Number of posts : 767
Pendiau Diatu : tinduk ba million inn hotel bandar miri...travelling..

Back to top Go down

Post by gracefullness Mon 21 Jul 2008, 4:47 am

vince_inzaghi wrote:ndai ngawa nya grace..nadai org nganuh ah...
apu..kini tunga d grace ...belelang ngelamatu pia..
amai ga nya..baik mh nti nda nganu ekek..
bah bz aku deH Y..ngu kisuk gawa adai ari
ka ngau org ngeruh ai lalal..maia bisi free nYa mh
ulh limpanG mimit ngau bala ktk berandau..mansa2 Razz
gracefullness
gracefullness
Mantun Umai
Mantun Umai

Back to top Go down

Post by vince_inzaghi Mon 21 Jul 2008, 9:40 pm

au..pia meh...anang nda ngabas kami au..
ti ulih limpang ...jampatx2 ka online...
vince_inzaghi
vince_inzaghi
Nebas Jalai Umai
Nebas Jalai Umai

Male Number of posts : 767
Pendiau Diatu : tinduk ba million inn hotel bandar miri...travelling..

Back to top Go down

Post by nicklaslanx Tue 22 Jul 2008, 8:20 am

apuu..amai ga nya, lama mai dah enda meda ungal apai salai nya on9 neh, ni ag bala sida akih berauh ngau mengga deh....?kini enda meh penunga dua iku nya...
nicklaslanx
nicklaslanx
Penyaga Pengelikun Randau
Penyaga Pengelikun Randau

Male Number of posts : 2896
Pendiau Diatu : pangau libau, ndur sida keling

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics