Latest topics
» Bilik Penaik Cikgu Sheilla
Sun 21 Aug 2011, 8:19 am by sheilla

» Bilik Bjng Biak.. Boyz....
Mon 05 Oct 2009, 7:33 am by boyz

» Alamak...!! Terlebih Sudahh.....Noety_Gurlz89
Fri 02 Oct 2009, 8:27 am by Noety_Gurlz89

» Sadau Pemerindang Nicklaslan Keling Mukah...
Sun 20 Sep 2009, 8:54 am by nicklaslanx

» Fast decision making..
Mon 07 Sep 2009, 12:17 pm by SaTkuNSaU

» Bilik Bepesan Ngagai Bie^^ --- Dara Imun Gaya
Sat 29 Aug 2009, 8:39 pm by Obien

» aku urang baru...
Sun 14 Jun 2009, 10:37 pm by Obien

» Bilik Endun WINE Dara Mereti sereta Bebasa...
Sat 14 Mar 2009, 9:10 pm by wine

» Nama Kebuah Begawai Ngaga Ranyai....
Tue 24 Feb 2009, 4:08 am by eyda

» Bepantang/Tattoo
Tue 24 Feb 2009, 3:57 am by eyda

» Ruai Ibanzz_gurlz.....
Mon 16 Feb 2009, 9:48 am by diaum_endu

» YA UDAH BISI LAKI/ BINI TAPI AGI KA NGIGA LEBIH...!
Sat 07 Feb 2009, 3:21 pm by wine

» Giegirlz86...
Thu 05 Feb 2009, 6:48 pm by lanGkaU@ToNy

» ooohhhhh hhhhhhaaaaaaaa
Wed 04 Feb 2009, 4:22 am by Obien

» Pengidup Diatu
Fri 16 Jan 2009, 9:42 pm by SedadU LangIt

» Pengawa perintah
Fri 16 Jan 2009, 9:17 pm by Kemayang Pinang

» Aram Bejaku Remun......
Fri 16 Jan 2009, 8:52 pm by Obien

» ADAKAH UMUR NYADI PENANGUR TUA TAU BEGULAI
Tue 13 Jan 2009, 6:41 pm by nicklaslanx

» Panggau Langkau Keling Menyak.....lanGkaU@ToNy
Tue 13 Jan 2009, 4:23 pm by lanGkaU@ToNy

» Jaku Lalau- Indu Dara Kitai....anang mudah berpangan ngau orang semenanjung
Sun 04 Jan 2009, 7:41 am by nicklaslanx


Jaku Lalau

Go down

Jaku Lalau

Post by Obien on Sat 28 Jun 2008, 8:52 pm

Jaku lalau tu dituju ngagai semua bala raban....Bhf.org
Anang kelalu mayuh Copy & Paste gambar ari website bukai.
Nyau baka ke bejaku ngena Gambar...
Portal tu dikena kitai berandau enggau pangan diri....
Arap ke bala raban mereti sereta sama-sama nyaga Randau diri empu.
Aku mega arap ke Bala Raban Ditu sama bela nyaga ulah, awakka manah sereta bebasa ke pangan diri.

Terima Kasih Kaban/Raban.....

_________________


ehehehhe... anang nganu aku auk.... ehehehe
Saja ka nguji...
avatar
Obien
Menuh ke Tibang
Menuh ke Tibang

Male Number of posts : 2709
Age : 25
Pendiau Diatu : www.Berandau.HeavenForum.com
Registration date : 21/03/2008

View user profile http://berandau.heavenforum.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum